Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

ZAČÁTEK NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče našich čerstvých páťáků, doufáme, že si Vaše děti během prázdnin dostatečně odpočinuly a nabraly nových sil a že společně zvládneme i tento školní rok :-).

Zde je pár informací, co nás čeká v nejbližších dnech:

1/ V úterý 5.9. učíme od třetí hodiny podle rozvrhu, první dvě hodiny jsou hodiny třídnické (více informací v úkoláčku).

2/ Prosím Vás o 551,-Kč na pracovní sešity (AJ 270,-Kč, ČJ 2.díl 41,-Kč, VL 1.+2. díl 140,-Kč, MA 1.+2. díl 100,-Kč)

3/ S předstihem Vás informuji, že 10. října pojedeme s dětmi na celodenní exkurzi do Prahy (je to každoroční akce pro páté ročníky) - v ceně (předběžně 300,-Kč) bude zahrnuta doprava autobusem, hromadná vstupenka na Pražský hrad i vstupné do pražského planetária.

4/ Prosím Vás o pravidelnou "úlitbu" ve formě kapesníků, bonbónů a sirupu - a to do konce září. Všem, kteří již po dětech zaslali, moc děkuji :-).

5/ 19. září -  v úterý - jedeme do Německa v rámci završení předprázdninového projektu EU - doprava i strava zajištěna a hrazena, s sebou pasy, děti budou mít bližší informace v úkoláčcích

6/ Ve čtvrtek 28. září je státní svátek, na který v pátek navazuje ředitelské volno.

7/ Dlužím Vám ještě konečné (peněžní) vyúčtování loňského školního roku - vypracuji, najdete nalepené v úkoláčcích (tento týden).

 

S přáním krásných zářijových dnů 

D. Hromadová    smiley

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA